Kapela

Cispol

Ahoj, jsme Cispol. Neboli Coudy a Igor a spol. To spol. je dost proměnlivé. Někdy jen ve dvou, někdy se zpěvačkou, někdy s nějakými dalšími muzikanty. Za Coudym se skrývá Tomáš Janoušek a ten druhý krásnější je Igor Doležal. Rádi říkáme, že spolu hrajeme od základní školy a do jisté míry to tak je. Momentálně nám věkový průměr v kapele snižuje a IQ zvyšuje zpěvačka a flétnistka Kristýna Stohanzlová. Jinak autorské písně tak nějak ve folkovém hávu tvoříme už nějakou dobu za vydatné podpory našeho dvorního textaře Jakuba Moravce z jehož foťáku je i fotka v záhlaví a vlastně většina fotek na tomhle webu 🙂 Díky Kubo.

Kde jsme vidět a slyšet? Mohli jste nás zahlédnout v Klubu U Boudů, na vernisážích galerie Veritasimus, v pořadu Etno v Art Space, na Toulcově dvoře, v Galerii Na konci světa a kdysi také jako duo a také s kapelou Rubinet v soutěži Notování. No a také na všemožných hraních v hospůdkách a na narozeninách a oslavách. Také máme za sebou natáčení muziky do dvou amatérských filmů, jedna detektivka a jeden western. Momentálně pracujeme na nových písních a máme natočenou část materiálu na první „CD“.

Pokud se o nás chcete dozvědět něco víc, tak neváhejte přijít na některý z koncertů a zeptejte se nás osobně, jsme vcelku kontaktní a nekoušeme 🙂

Kontakt zde: Kontakt

Koncerty

9. 3. 2023 Pražské předkolo Porty: Spolkový dům (k Vidouli 727, Praha 13)

16.3. 2023 Open Mic: Salmovská literární kavárna ( Salmovská 16, Praha 2)

4. 5. 2023 Notování – 4. základní kolo: Music city ( Ocelářská 937, Praha 9)

12. 8. Galerie Na Konci světa, zámecký park Veltrusy. trojkoncert: Kudrnáči, Gladly S.W. Cispol

24. 8. 2023 – Hraní na zahrádce Hospody U Kozlů, Říčany 19:00h

7. 9. 2023 Notování – 1. semifinálové kolo: Music city ( Ocelářská 937, Praha 9) 19:30h